top of page
לוגו גל שלטים - חברת הדפסות ושילוט לכל מטרהץ

  שילוט אותיות ומתקני תצוגה

גל שלטים מציעה פתרונות שילוט איכותיים ונהדרים, במגוון רחב של עיצובים וסגנונות, והכל – במהירות ובאחריות.
אנחנו עומדים לרשות לקוחותינו במפעלנו בשדרות, עם משלוחים לכל רחבי הארץ.

שילוט לבית, לעסק, למשרד או לבניין, הנעשה בטוב טעם וברמה איכותית, מאפשר גם לייחד את המראה וגם להביע אלמנטים שונים, בין אם אנחנו מכוונים אל מקום העסקים שלנו ובין אם אנחנו נדרשים לשילוט לצרכים פרטיים או ביתיים.

Plants

שילוט אותיות ומתקני תצוגה בהתאמה אישית

אותיות ושלטים-3.jpg

שלטי PVC מודפסים בהדפסה צבעונית והינם עמידים בכל תנאי מזג האוויר כמו שמש או גשם.

שלטים מPVC מוקצף ניתן להזמין בעובי 2 ס"מ, 3 ס"מ או 4 ס"מ.

שלטי פי.וי.סי איכותיים ועלותם נמוכה ביחס לשלטים אחרים, עמידים בכל תנאי מזג האוויר. הדפסה על פי.וי.סי מתבצעת במהירות ויצורה זול ומהיר בהרבה משאר השלטים.

הדפסה על PVC מעניקה לנו אפשרות להדפיס על חומר גמיש שניתן להתקין אותו על גבי כל דבר שנרצה. השלט יכול לשרוד לתקופה ארוכה אך ניתן להשתמש בו גם לתקופה קצרה.

שלטי פרספקס/ זכוכית הם אמצעי פרסום יעיל מאוד, בעל יכולת ליצור לא רק מכירות, אלא גם תדמית. להלן מספר נקודות חשובות ליהנות מיעילות מרבית של היתרונות של שלטי זכוכית ואחרים:

הגודל – לממד הגודל יש משמעות ועוצמה. שלטים, דמות של פרזנטור או צילום טוב של המוצר שלכם, בגודל עצום, עושים משהו מרגש לצרכן.

מיקום אידיאלי – אתם יכולים למקם שלט פרספקס בקרבת העסק שלכם, כדי לכוון אליו אנשים, או בסביבה רחבה יותר, כדי לפרסם אירוע כלשהו או מבצע. אם אתם עסק בעל פעילות ארצית, אתם יכולים למקם שלטים בכל הארץ ולשנות מסרים בהתאם למקום בו כל שלט מוצב.

עלויות – קמפיין שלטי חוצות, שלטי זכוכית או שלטים אחרים, תחנות אוטובוס או כל שילוט אחר יכול להוות ערוץ שיווקי אפקטיבי ביותר.

שילוט פרספקס שמיוצר בצורה הנכונה יכול לבנות תדמית, להעביר מסרים ממוקדים ולהיות אפקטיבי גם ביחס לעלויות. הקפידו על מסרים ממוקדים, ויז'ואל חזק וטוב ומיקומים טובים.

אותיות ושלטים-6.jpg
אותיות ושלטים-13.jpg

הדפסה על עץ באיכות מדהימה למטרות רבות.

 

אנו מבצעים הדפסה על אורן, אלון, MDF, פורניר, אגוז, מהגוני ועוד.

באמצעות יכולות הייצור שלנו והרעיונות המיוחדים שלכם ניתן ליצור עולמות חדשים, שלא ניתן למצוא באף מקום אחר. חברתנו בעלת נסיון רב בעבודה מול עסקים, גופים ממשלתיים, עצמאיים, מעצבים ואדריכלים, אנו קשובים מאוד לצורך של הפרויקט ויודעים כיצד להפיק את המוצר הטוב ביותר לפי דמיונו של הלקוח.

 

משרדים שרוצים לבלוט ולהיות מיוחדים, משתמשים בשירותי ההדפסה שלנו על קרמיקה. מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד, מיתוג העסק בצורה האיכותית והיפה ביותר.

אותיות ושלטים-8.jpg
אותיות ושלטים-9.jpg

היתרון הגדול של הפרספקס על פני הזכוכית הוא בכך שהפרספקס אינו חומר שביר וידוע במשקלו הקל. ניתן להשתמש בפרספקס לכל מטרה או רעיון שעולה בדימיונכם ולכן גל שלטים תמיד כאן בשבילכם! אצלנו ניתן למצוא מבחר ענק של רעיונות לשימוש בפרספקס.

 

אנו מתמחים בתמונות פרספקס ונשמח לייעץ לכם לגבי כל עבודה ונציע פתרונות לכל בעיה או רעיון חדש!

שילוט אותיות PVC נפוץ בעיקר בכניסות לחללי משרדים ובדרך כלל האותיות מותקנות על קיר בצמוד או בהרחקה.

האותיות צבועות בצבע מותאם לבקשת הלקוח.

אותיות המותקנות בהרחקה יורחקו באמצעות פינים ועליהם שרוולים כסופים אשר יקנו  מראה תלת מימד לאות.

אותיות צמודות לקיר ניתן לבצע בהדבקה בהתאם לסוג הקיר.

אותיות ושלטים-10.jpg
אותיות ושלטים-11.jpg

שלטים אלה מציעים מראה יוקרתי, ניתן לתכנן ולייצר שלטי פנים וחוץ בעלי עמידות גבוהה בפני פגעי מזג האוויר.

 

שלטי מתכות בחריטה מתאימים למגוון שימושים ומיקומים, בין השאר למשרדי עורכי דין הזקוקים לשלט יוקרתי, לבנייני משרדים, לפארקים, למרכזי מבקרים, למוזיאונים, למשרדי ממשלה ועוד.

כדאי לדעת כי שלטים מאלומיניום עם חריטה מציעים מראה מודרני ואלגנטי.

 

שלטי פליז בחריטה מתאימים בעיקר לחברות, לבנייני משרדים, למוסדות ציבור ולאתרי הנצחה, ניתן לבחור בפליז מלוטש ומבריק או בפליז בציפוי ניקל.

 

שלטי נחושת בחריטה מתאימים במיוחד להנצחה, כשי לעובדים מצטיינים, לבתי כנסת ועוד.

כאשר רוצים לייצר שלטי פרסום גדולי מימדים, הנפרשים על מבנים, הפיתרון המומלץ הוא הדפסה דיגיטלית על בד.

 

כשמדובר בשלטי בד, שמשונית הוא החומר המומלץ כיום, אלא אם כן אתם זקוקים לשלטים קטנים יותר, אותם ניתן לייצר מבד המיועד בדרך כלל להדפסת דגלים.

 

אם בעבר נהגו לייצר שלטי בד מפלריג, הרי שירידת מחיר השמשונית מאפשרת לנו לייצר כיום שלטי בד משמשונית במחירים שאינם יקרים מדי עבור הלקוח, ובאיכות גבוהה מזו של שלטי הפלריג.

 

בגל שלטים אנו מתמחים בייצור שלטי פרסום וכן הדפסה על בד, ועוסקים בתחום מעל לעשרים וחמש שנה. הודות לניסיון ולמקצועיות שרכשנו, אנו יכולים לייצר עבור לקוחותינו שלטי פרסום ענקיים בעזרת הדפסה על שמשונית, באיכות בלתי מתפשרת, ובמחירים הוגנים.

אותיות ושלטים-12.jpg
bottom of page